1769966

میزبانی کیش برای مسابقات فیوچرز

جزیره کیش هر ساله میزبان برگزاری مسابقات مختلف ورزشی می باشد. این مسابقات در سطوح مختلف کشوری و بین المللی می باشد. والیبال ساحلی ، فوتبال ، قایق سواری ، کشتی ، بسکتبال و والیبال می باشد. امسال نیز مانند سالهای گذشته جزیره کیش میزبان برگزاریتنیس فیوچرز می باشد.

تنیس فیوچرز

تنیس فیوچرز یکی از مسابقات مهم و مهیجی می باشد که ورزشکاران بزرگ و زیادی در آن شرکت می کند. همچنین این ورزش در بین علاقه مندان به ورزش بخصوص علاقه مندان به تنیس طرفداران فراوانی دارد. به گفته علی اصغر نمناک رئیس سازمان لیگ فدراسیون تنیس گفت: امسال جزیره کیش میزبان برگزاری تنیس فیوچرز بین المللی می باشد. جایزه این مسابقه که به ارزش ۱۵ هزار دلار می باشد به نفر اول این مسابقه اهدا میگردد.

وی افزود: مسابقات فیوچرز ۱۵ هزار دلاری با شرکت ۳۶ تنیسور از کشورهای مختلف و ۲۰ تنیسور ایرانی در جزیره کیش برگزار می شود. این تورنمنت در آذر ماه امسال در جزیره زیبای کیش برگزار می شود.

 

علاقه مندان به این ورزش می توانند در آذر ماه برای مشاهده این مسابقه بین المللی و بزرگ به جزیره کیش رفته و شاهد این رقابت جذاب و مهیج شوند. همچنین میتوانند از سایر جاذبه های گردشگری جزیره کیش لذت ببرید. در فصل آذر ماه هوای جزیره بسیار مطلوب و مناسب می باشد از همین رو نگران گرمای هوا نبوده و میتوانید به راحتی به تماشای این مسابقه بنشینند.