آذر ۱۸ ۱۳۹۶ 0نظر

مراکز تفریحی غیر دریایی کیش

کیش جزیره ای غنی از نظر تفریحات می باشد هم تفریحات دریایی و هم غیر دریایی ؛ همانطور که تفریحات دریایی کیش پرمخاطب بوده و اغلب منتخب مسافرین می باشد مراکز تفریحی غیر دریایی کیش نیز بیشمار بوده و مورد توجه بسیاری از مسافرین قرار گرفته است ؛ در این متن به معرفی تعدادی از خاص ترین و پر بازدید کننده ترین مراکز میپردازیم ؛ گاهی حتی به نظر نمی آید که چنین تفریحاتی در کیش وجود داشته باشد برای مثال وجود آیس رینگ (پیست اسکی ) .

گشت دور جزیره

این گشت برای بازدید از مراکز دیدنی و تفریحی از قبیل : شهر زیر زمینی کاریز ، درخت سبز، شهر حریره ، آب انبار ، کلبه ی هور ، بازار پدیده و جاده جهان که مکان های بسیار زیبا و دیدنی برای افراد کنجکاوی که علاقه ی خاصی به تاریخ و وقایع آن دارا می باشند ؛ شما مسافرین میتوانید با در نظر گرفتن قیمت تور کیش ، بهترین تور را انتخاب کرده و مبالغ دیگر را صرف تفریحات موجود در سفر خود گردانید .

تله کابین

این وسیله ی بسیار جذاب تفریحی در یکی از زیبا ترین مناطق جزیره است ، بر روی نوار ساحلی که نمای زیبایی را برای مسافرین به نمایش می گذارد قرار دارد ، از بازار میکا مال شروع و به اسکله تفریحی روس ها ختم میشود در این بین از اسکله تفریحی جدید و قدیم میگذرد .

جایرو کوپتر

پرواز با هلیکوپتر کروک قطعا پروازی هیجان انگیز خواهد بود با ارتفاعی کم زیر نظر مربیان قابلیت پرواز دارید ، کلوپ هوایی واقع در کیش تنها کلوپی ایست در خاورمیانه که امکان پرواز با کروک در آن فراهم کرد.

بانجی جامپینگ

بانجی جامپینگ ورزشی ایست فرد با طناب فنر دار از ارتفاع بلندی به سمت زمین سقوط آزاد میکند ، رعایت کردن اصول ایمنی در این تفریح باعث میشود که قبل از برخود به زمین ، فنر طناب مانع آن شود .

پارک دلفین ها

این مجموعه دارای پارک دلفین ها، فضای سبز برای اقامت و استراحت و باغ پرندگان که نزدیک به ۵۷ نوع پرنده در گونه های متفاوت قرار دارد، اولین و تنها دلفیناریوم در ایران در این پارک قرار گرفته است  .

جنگ ها شبانه

جنگ های شبانه در انواع مختلف با برنامه های موزیکال و شاد در شب ها برای مسافرین برگزار میگردد این برنامه ها با حضور بهترین کمدین ها برگزار میشود ، برای مثال مسابقات خانوادگی ، موسیقی زنده و نمایش شاد از نمونه فعالیت ها در این جنگ ها میباشد .

 

 

abbasi

ارسال نظر