P310X207_838750414755

زندگی در کیش

از آن جا که جزیزه زیبای کیش یکی از بهترین مناطق توریستی ایران به شمار می رود ، بهتر است شغلی که انتخاب می کنید در رابطه با گردشگری و . . . باشد . بسیاری از افراد که تصمیم به زندگی در جزیره را می گیرند به علت مسائل فرهنگی ، دوری از شلوغی و استرس های شهر های شلوغ ، لوکس و زیبایی جزیره ، امکان استفاده از امکانات مناطق آزاد و بسیاری دلایل دیگر ، جزیره زیبای کیش را برای اقامت و محل زندگی خود انتخاب می کنند .

مردمان کیش چگونه اند ؟

بیشتر جمعیت ساکن در کیش را مهاجرین شکل می دهند و به همین علت احساس غربت برای افرادی که به تازگی به آن ها پیوستند به وجود نمی آید . به دلیل هزینه های بالای معاش در کیش به نسبت دیگر نقاط ایران ، معمولا قشر مرفه تر در این جزیره ساکن می شوند . روابط افراد با یکدیگر ، به گرمی نقاط دیگر تهران نیست و معمولا افراد به جز در موارد خاص با یکدیگر فعالیت نمی کنند . در کل می توان کیش را از نظر روابط اجتماعی با اروپا مقایسه کرد .

اجاره اتومبیل در کیش

اگر که برای مدت کمی در جزیره کیش ساکن هستید و یا در حال ارزیابی شرایط برای زندگی می باشید ، اجاره ماشین به صورت ماهیانه را به شما پیشنهاد می دهیم . این کار شامل چندین نکات مثبت می شود و آن این است که با مبلغی در حدود ۱ تا ۳ میلیون تومان در ماه خودرو خواهید داشت . مشکلات خرید و فروش اتومبیل پیش نخواهد آمد . قیمت ماشین متغیر نیست و درگیر نوسانات بازار نیست . هزینه ای بابت تعمیرات و بیمه نمی دهید . از همه مهم تر هزینه ی سنگینی از دارایی خود را برای خرید اتومبیل از دست نخواهید داد .

قیمت مواد مصرفی برای زندگی در کیش

میانگین قیمت مواد غذایی در کیش بالاتر دیگر شهر های ایران است . شما برای خرید یک کیلو میوه مجبورید مبلغ بیشتری را در کیش بپردازید .هم چنین گوشت و مرغ در کیش گران تر است . در واقع بر خلاف آنچه که تصور می شود ، قیمت لوازم الکترونیکی در کیش آنقدرها هم به صرفه تر از شهرهای دیگر نیست . انواع لوازم الکترونیکی در جزیره به قیمت شهرهای بزرگ مثل تهران ارائه می شود. البته پوشاک ۱۰ تا ۲۰ درصد ارازان تر از شهرهای مرکزی ایران می باشد . شما با زندگی در کیش از نظر قیمت خرید خدمات و یا کالا ، تنها شاید در زمینه پوشاک به نفعتان باشد .

قیمت خانه در کیش

قیمت خانه در کیش بستگی به مکان انتخابی دارد و با توجه به تغییرات مداوم قیمت زمین و آپارتمان نمی توانیم قیمت واضح و روشنی از مسکن در کیش را در اختیارتان قرار دهیم ، اما در جزیره کیش ، زمین ۴۰۰ الی ۴۵۰ متری قیمتی بین ۱ الی ۴ میلیون و آپارتمان های عمر متوسط (۱۵ سال به بالا) در حدود ۲ تا ۳ میلیون معامله می شوند . این در حالی است که قیمت آپارتمان نوساز گاه تا ۲۵ میلیون تومان ( به ازای هر متر ) می رود .

۷ مکان های دیدنی کیش

  1. شهر باستانی حریره که بسیاری از ابنیه آن از بین رفته است و تنها بخش کوچکی از این سازه تاریخی تا امروز باقی مانده است . بقاياي شهر حريره در امتداد ساختمان هاي بندرگاه و دفاتر آن ، قابل مشاهده است .
  2. سافاری هیجان انگیز صحرایی که برای طرفداران کویر سافاری کیش بسیار هیجان انگیز است و با بروز ترین ماشین های دنیا تجربه ی متفاوتی برای آفرود نوردان محسوب می شود .
  3. قایق های بادبانی از جمله تفریحات فصلی است که مخاطبان خاص خود را دارد . گشت و گذار در آبهای نیلگون خلیج فارس با کشتی ها و قایق های تفریحی از تفریحات محبوب جزیره کیش می باشد .
  4. رستوران های موزیکال که در این رستوران هنگام صرف غذای خود در کنار خانواده و دوستان عزیزتان می توانید از اجرای موسیقی زنده لذت ببرید .
  5. تفریحات آبی جزیره پاراسل بنانا جت اسکی و قایق های تند رو بر روی آب های شفاف خلیج فارس تجربه ی یک موج سواری شیرین را به همراه دارد . و تجربه ای هیجان انگیز برای جوانان و نوجوانا می باشد .
  6. اجاره و رنت خودرو ها به عنوان یکی از پر رونق ترین و پر طرفدارترین تفریح برای همه ی مسافران جزیره است.
  7. کشتی های تفریحی این کشتی ها معمولا با برنامه موزیکال و شاد همراه بوده و وابسته به نوع کشتی از جمله شیشه ای بودن کف آن و عرشه ی کشتی خدمات متفاوتی را به مسافران ارائه می کند . گشت دریایی کشتی های تفریحیشبانه در آب هاي اطراف معمولا از ساعت ۹ شب  شروع شده و تا ساعت ۱ نیمه شب ادامه دارد .