Hossein_tahavori_3__1

جشنواره تابستانی کیش

جزیره کیش یکی از مناطق پر طرفدار و توریستی ایران است. این جزیره بسیار مورد توجه گردشگران ایرانی و حتی خارجی نیز می باشد. این جزیره دارای جاذبه های گردشگری طبیعی و همچنین جشنواره های مختلفی می باشد که در طول سال در این منطقه برگزار می شود و گردشگران ایرانی را از سراسر ایران به خود جذب میکند.

یکی از این جشنواره ها که بسیار جذاب و مهیج می باشد جشنواره تابستانی جزیره کیش می باشد. این جشنواره که هر ساله در فصل تابستان در این جزیره برگزار می شود میلیون ها طرفدار دارد که همه در فصل داغ تابستان برای دیدن و شرکت در این جشنواره در جزیره کیش گرد هم جمع می شوند. این جشنواره با اجرای برنامه های متنوع و مهیج محیطی شاد برای خانواده ها فراهم می آورد. اجرای موسیقی زنده ، جنگ شبانه ، حضور بازیگران و افراد مشهور ، مسابقه ، اهدای جوایز ارزنده و همچنین برگزاری تئاتر شبانه از جمله این برنامه ها می باشد.

افراد بومی این منطقه در فصل تابستان کوچه خیابان های این شهر را در فصل تابستان و در هنگام برگزاری این مراسم آذین می بندند و شهر حال و هوای خاصی را به خود میگیرد. همچنین بازار و کسبه این جزیره در فصل تابستان و در هنگام برگزاری جشنواره تابستانی با تخفیف های ویژه به استقبال گردشگران و مسافران تور کیش می روند.

جشنواره هایی که در این فصل از سال در این منطقه برگزار می شود عبارتند از :

  • جشنواره خرید مراکز خرید کیش که دارای تخفیفات ویژه برای مسافران و گردشگران تور کیش می باشد.
  • جشنواره آبنبات چوبی که ویژه کودکان بوده و لحظاتی شاد را برای کودکان به ارمغان می آورد.
  • جشنواره سلامت که شامل استفاده از تجهیزات و مراکز درمانی جزیره کیش می باشد.
  • رالی تور خانواده
  • برگزاری کنسرت و استندآپ کمدی
  • قرعه کشی و اهدای جوایز نفیس به شرکت کنندگان

تاریخ برگزاری این جشنواره از ۱۵تیرماه الی ۳۰ شهریور در جزیره زیبای کیش می باشد.