6_81498

جزیره ی زیبای کیش یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری ایران است که به علت قرار گرفتن در کنار خلیج فارس و به یکی از پر طرفدارترین شهر ها تبدیل شده است . این جزیره ی بیضی شکل در راستای ساحل جنوبی ، یعنی بندر گمرک تا فانوس دریایی ، قرار گرفته است . لازم به ذکر است که طی تحقیقات انجام شده ، به این نتیجه رسیده اند که ، کیش یکی از از ۴ منطقه ی دنیا به حساب می آید که بیشترین در صد اکسیژن خالص در آن وجود دارد به همین علت برای کسانی که مشکلات تنفسی دارند شهر مناسبی می باشد .

برگزاری مسابقات آسیا و اقیانوسیه روبوکاپ جزیره ی کیش

ایران نماینده ی برگزاری مسابقات روبوکاپ است که در جزیره ی زیبای کیش اتفاق می افتد . نماینده های کشور های روسیه ، استرالیا و آسیایی در آن جا حاضر می شوند . هدف از این مسابقه ، ساخت ربات هایی است که پایه هایی متحرک دارند که ژاپن بنیان گذار این رقابت بود و کم کم در سراسر جهان گسترش یافت . این ربات ها قادر به انجام کار هایی هستند که انسان های نمی توانند انجام دهند و به عبارتی مناسب برای کار های سخت و طاقت فرسا می باشند . رئیس دانشگاه آزاد قزوین نیز اشاره کرد بر حمایت کردن از تولیدات داخل کشوری و افزود که این تولیدات موقعی مورد حمایت هستند که کیفیت و هزینه ی به صرفه و مناسبی داشته باشند . امروزه هوش مصنوعی و رباتیک ، پر کاربردترین فعالیت شناخته شده و نزد بسیاری از شرکت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

سفر های عید به کیش

سفر ها به کیش معمولا با هواپیما انجام می شود ولی به وسیله کشتی هم می تواند به مسافرت کرد . فاصله ی هوایی این سفر از تهران به مقصد کیش ، حدود یک ساعت و نیم طول می کشد . اگر قصد داشتید ماشین خود را به کیش ببرید ، باید بدانید که بیست ساعت در راه هستید . اگر نتوانستید با اتومبیل شخصی خود سفر کنید ، نگران نباشید ، چون در جزیره  به راحتی می توانید ، ماشین دلخواهتان را اجاره کرده و از آن استفاده کنید .

کیش میزبان مسابقات قهرمانی نجات غریق کشور در اردیبهشت ۹۷

با حضور ۳۰ نماینده از شهر های ایران ، مسابقات غواصی و نجات غریق در کیش برگزار می شود . رییس فدراسیون اظهار کرد که ، گرفتن ۸ مدال طلا در مسابقات استرالیا ، نتیجه ی همکاری قوی و پشتکار تمامی شرکت کننده ها در مسابقه بوده است که سخت تلاش کرده و به هدف خود رسیدند . مسولان تمام توان خود را روی این موضوع گذاشته اند تا جزیره ی کیش را به مرکز ورزش های آبی کشور ، تبدیل کنند . مدیر عامل منطقه ی آزاد کیش باد به سرگرمی های آبی و تفریحات جزیره بیشتر توجه کند تا گرایش مردم به این سمت و سو شکل بگیرد و بتوانند ، فعالیت هایی که موجب سلامتی و تن درستی می شود را در بین مردم جا بیندازند و باعث توسعه این فیلد  بشوند و شاهد هرچه بیشتر این گونه از فعالیت ها در کشور باشیم .

آب و هوای کیش

در این جزیره افرادی که از مشکلات تنفسی رنج می برند ، نیازی به استفاده از ماسک ندارند و بعد از یک گشت و گذار طولانی در شهر ، به هیچ عنوان احساس خستگی نمی کنید ، این جزیره ی دوست داشتنی ایمنی و امکانات رفاهی بسیاری دارد که دلتان می خواهد برای همیشه در آن زندگی کنید ، جدا از آن اقلیم این شهر خشک و کم باران است و تابستان های بسیار گرم و مرطوب زمستان های معتدلی  دارد .