آذر ۲۵ ۱۳۹۶ 0نظر

تور کیش تابستان ۹۷

سفر به کیش در فصل های مختلف دارای خاطرات خاص به خود می باشد و همچنین تکرار نشدنی است اگر به توصیه من بود حتما بیان میکردم که در تمامی فصل ها به این جزیره زیبا و دیدنی سفر نمائید و از مکان های خاص آن لذت کافی را ببرید ، تور کیش تابستان ۹۷ میتواند یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای مسافرین باشد زیرا این افراد در تابستان با رویارویی با بهترین جشنواره ها و مراسم ها و همچنین جنگ های شبانه ، کنسرت هنرمندان خوش آوازه لحظات خوش و رویایی را احساس خواهید کرد .

خدمات سفر به کیش

خدماتی که در این سفر به گردشگران ارائه میگردد از قبیل : اقامت در هتل بهمراه صبحانه ، بلیط رفت و برگشت ، ترانسفر فرودگاهی و استقبال می باشد ؛ جزیره کیش یکی از جزیره‌ های خلیج فارس در استان هرمزگان در جنوب ایران قرار گرفته است و جزو بهترین مقاصد برای سفر می باشد  ، در زمان های بسیار دور ، این جزیره را به نام «قیس» شناخته شده بود ، بیشتر مکان های دیدنی کیش دارای شگفتی های بی نظیری است که طبیعت باعث بوجود آمدن آن در زمان های طولانی شده است که به دست انسان ها دچار تغییرات شده است.

چند مکانی که باید در تابستان ببینید

تعدادی از مکان های دیدنی در کیش وجود دارد که حتما برای ابستان باید از آنها دیدن نمائید یکی از آنها پارک آبی کیش است که پر هیجان می باشد و برای رویایی شدن این سفر توصیه میگردد .

پارک دلفین ها: جاذبه ای است که اکثر مسافران در این سفر حتما  به آنجا می روند. مجموعه ای بسیار دیدنی و سرسبز با مساحت حدود ۱۰۰ هکتار که در محوطه خود انواع گونه های گیاهی را جای داده است و باعث آرامش افراد در لحظه حضور پیدا کردن در این مکان میگردد .

اسکله تفریحی : همچنین مکانی که می تواند در یک زمان آرامش و هیجان را بصورت یکجا به شما هدیه نماید ؛ این مکان با دارا بودن قایق های پدالی، جت اسکی و غواصی در دل اقیانوس هیجان بی مانندی را برایتان به ارمغان می آورد ، آرامش را با قدم زدن بر روی اسکله و تماشای انواع و اقسام ماهی های رنگارنگ و زیبا که در حال شنا گردن می باشند .

بوستان آهوان کیش : این مکان دیدنی که با صنعتی متفاوت آهوان را برای شما مسافرین به نمایش گذاشته است دارای ۲ هکتار مساحت بوده و در انتهای خیابان فردوسی جزیره کیش قرار گرفته است وهمچنین دارای ۱۷ قفس برای نگهداری از انواع حیواناتی از قبیل  شیر، آهو، روباه، شغال، میمون، گوزن و انواع پرندگان در آن یافت میگردد .

کلبه هور : منطقه ای دیدنی می باشد که بستر آن صخره ای است و برای علاقه مندان به ماهیگیری و غواصی جذاب است همچنین برای این ورزش ها نیز بسیار مناسب می باشد و رشته کوه های جنوب هرمزگان باعث زیبایی این چشم انداز میگردد .

درباره سفر به کیش باید بدانید

حتما لیستی از وسایل مورد نیاز خود تهیه و در مکانی به جمع آوری آنها بپردازید و پس از قرار دادن در چمدان آنها را از لیست اصلی حذف نمائید .

توصیه می شود سبک سفر کنید ، همانطور که از نام آن مشخص است سفر می باشد پس وسایل ، بار و یا لباس زیادی با خود حمل نکنید تا دچار مشکل نشوید.

پیش از سفر برنامه ای برای بازدید از مکان های دیدنی ، از جمله :  بازارهای کیش  و تفریحاتی که در کیش یافت میگردد، تهیه نمائید تا سفری رویایی داشته باشید و از تمامی لحظات سفرتان استفاده نمائید .

برای روزهای سفر خود برنامه ریزی کلی داشته باشید برای مثال اینکه در مجموع از چه مکان هایی دیدن نمائید و همچنین برنامه روزانه نیز داشته باشید .

نقشه ای برای خودتان تهیه کنید، میتوانید نقشه را غرفه های گردشگری فروگاه یا هتل تهیه نمائید تا در صورت نیاز از آنها استفاده کنید .

هزینه ها را از قبل پیش بینی  نمائید تا بتوانید با توجه به بودجه خود سفر خوبی داشته و از تفریحات به بهترین شکل استفاده نمائید .

حتما نگاهی به تلفن های ضروری از جمله : داروخانه ها و درمانگاه ها بیندازید ، تا شاید در مواقع ضروری لازم شده و بتوانید از آنها استفاده نمائید .

سعی کنید ۲ ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید ،  این پرواز ها معمولا از ترمینال های دو و چهار فرودگاه مهرآباد انجام میگیرد اما برای اطمینان بیشتر به بخش اطلاعات فرودگاه خود مراجعه نمائید  .

قبل از رفتن به فرودگاه مدارک، بلیط و واچر هتل و همینطور مدرک شناسایی برای اقامت درهتل را چک نموده و همرا خود داشته باشید تا دچار مشکل نشوید.

به خاطر داششته باشید که حتما وسایل قیمتی خود را در قسمت کیف دستی قرار دهید تادچار مشکل نشوید .

برای اطلاعیه بیشتر مدت زمان این پرواز نزدیک به ۱:۳۰ دقیقه می باشد .

 

 

 

 

abbasi

ارسال نظر