تور مشهد تابستان ۹۷

تور تابستان مشهد فرصتی مناسب برای رفتن به یک سفر زیارتی ، سیاحتی می باشد. مشهد یکی از شهرهای مهم گردشگری ایران است. شهر مشهد هم از نظر تاریخی و هم مذهبی دارای جاذبه های گردشگری زیادی است. یکی از جاذبه های این شهر که باعث جذب توریست از سراسر ایران شده است حرم امام رضا(ع) می باشد. در فصل های مختلف سال شیعیان از ایران و سایر نقاط جهان برای زیارت حرم امام رضا راهی این شهر می شوند.از جاذبه های تاریخی این شهر میتوان به خواجه ربیع، مسجد ۷۲ تن، آرامگاه فردوسی، هارونیه، آرامگاه نادری، حمام شاه، قلعه حاجی تراب، چهار طاقی چلاغد، روستای پاژ و … اشاره کرد.

قیمت تور مشهد

تور مشهد در کل فصل سال برگزار میگردد. قیمت تور مشهد در تابستان به دلیل تعطیل بودن مدارس و آزاد بودن وقت و به دلیل استقبال مسافران برای رفتن به این شهر نسبت به سایر فصل های سال گران تر است. اگر شما از آن دسته از افراد هستین که میخواهید با یک تیر دو نشان بزنید و هم به سفر زیارتی بروید و هم سیاحتی پس پیشنهاد ما به شما تور تابستانی مشهد می باشد.

برای رزور تور کیش میتوانید با شماره تلفن های ۴۱۳۲۶ – ۰۲۱ الی۸۸۷۶۰۷۱۸ – ۰۲۱ تماس بگیرید و تور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

 

off-dayana