آسکالارا

تور آنتالیا تابستان ۹۷

تور آنتالیا در تابستان یکی از فرصت های عالی برای گذراندن تعطیلات جذاب و مهیج می باشد.آنتالیا یکی از شهرهای توریستی ترکیه می باشد.این شهر در جنوب غربی ترکیه واقع شده و بزرگترین شهر این کشور در ساحل مدیترانه می باشد.این شهر جاذبه های گردشگری زیادی دارد که هر ساله گردشگران زیادی از ایران و سایر نقاط جهان را به خود جذب می کند. از جمله این جاذبه ها و تفریحات میتوان به گلف بازی ، بازدید از مناطق باستانی ، غواصی در آب های آنتالیا ، موزه ها ، پارک های آبی ، سافاری ، اسب سواری و… را نام برد.اگر میخواهید تابستانی رویایی را تجربه کنید پیشنهاد ما انتخاب تور آنتالیا می باشد.

قیمت تور آنتالیا

قیمت تور آنتالیا در تابستان بالاتر از سایر فصل های سال می باشد.آنتالیا به دلیل داشتن تفریحات آبی در فصل تابستان در اوج شلوغی خود به سر می برد. در فصل تابستان حجم زیادی گردشگر به سمت آنتالیا سفر می کنند. اگر می خواهید از تمام تفریحات و جاذبه های گردشگری آنتالیا استفاده کنید پیشنهاد ما سفر در فصل تابستان می باشد.

 

برای رزور تور کیش میتوانید با شماره تلفن های ۴۱۳۲۶ – ۰۲۱ الی۸۸۷۶۰۷۱۸ – ۰۲۱ تماس بگیرید و تور مورد نظر خود را انتخاب کنید.