اسفند ۲۳ ۱۳۹۵ 0نظر

بهترین رستوران های دریایی استانبول

حتما میدانید که استانبول شهر وسیع و شلوغی است و طبیعتا دارای رستوران های زیادی می باشد. شهر استانبول به دلیل موقعیت مکانی خود که در واقع در کنار اژه و دریای سیاه می باشد منبعی غنی از صدها غذای دریایی می باشد. از آنجایی که تصمیم گیری برای انتخاب یک رستوران در یک شهر شلوغ سخت است ما به شما ۵ رستوران که بهترین غذاهای دریایی را سرو می کنند را معرفی میکنیم.

رستوران ماوی بالیک استانبول

بهترین رستوران های دریایی استانبول

رستوران ماوی بالیک استانبول جزو بهترین و معروف ترین رستوران های استانبول می باشد که انواع غذاهای دریایی با انواع مواد غذایی تازه و تازه صید شده را در فضایی سبز با ارتفاعات بالا و آب های آبی رنگ سرو میکند. دکوراسیون این هتل از رنگ های آبی و سبز به بهترین و زیباترین شکل ممکن طراحی شده است. این رستوران در سال ۱۹۹۵ شروع بکار کرد و با استخدام کارکنان کارکشته و حرفه ای با طبخ انواع غذاهای دریایی با مهمان نوازی بسیار عالی با فضای باز و دلچسب گردشگران را مجذوب خود کرد. غذاهای معروف و نامی این رستوران ماهی کفال قرمز و ماهی آبی می باشد که جزو بهترین ها هستند.

رستوران بالیکچی صاباحاتین در استانبول

بهترین رستوران های دریایی استانبول

رستوران بالیکچی صاباحاتین استانبول یکی از مناسب ترین ناهارخوری های شهر استانبول برای خوردن با کیفیت ترین غذاهای دریایی ترکیه می باشد. مدیریت این رستوران با خانواده صاباحاتین می باشد که خواص غذاهای دریایی را کشف کردند. این رستوران در روزهای تابستان تمامی میزهایش پر هستند و مسافران تور استانبول برای خوردن غذاهای دریایی جایی را بهتر پیدا نمیکنند.

استانبول و رستوران آهیرکاپی بالیک چیسی

بهترین رستوران های دریایی استانبول

با اینکه موقعیت رستوران آهیرکاپی بالیک چیسی استانبول در کوچه پس کوچه های استانبول قرار دارد ولی به دلیل قرار گرفتنش در نزدیکی دریای مرمره و طعم خوش غذاهایش مطمئنا گردشگران را از رفتن به این رستوران پشیمان نمی کند. این رستوران در مجموع دارای ۵۹ میز غذاخوری می باشد که ۴ میز در داخل و بقیه نیز در محوطه بیرون قرار دارند.

باشگاه ماهی سوآدا

بهترین رستوران های دریایی استانبول

باشگاه ماهی سوآدا استانبول یکی دیگر از رستوران های نامی با انواع غذاهای دریایی و محلی ترکی استانبول می باشد که وسط آب های زیبای بُسفر ساخته شده است. در این رستوران علاوه بر غذاهای دریایی با مواد تازه انواع سبزیجات و دسرها طبخ می شود. دلیل معروف بودن این رستوران منظره زیبا و غذاهای خوش عطر و خوش طعم می باشد.

رستوران و کافه حرمسرای استانبول

بهترین رستوران های دریایی استانبول

رستوران و کافه حرمسرای استانبول یکی از معروف ترین رستوران های استانبول می باشد و منوی غذاهای این مجموعه سلطنتی از نوع غذاهای سلطان سلیمان می باشد. غذاهای موجود در این رستوران با استفاده از با کیفیت ترین و فوق العاده ترین مواد اولیه تهیه می شود.

 

 

 

 

admin

ارسال نظر