دی ۲۴ ۱۳۹۶ 0نظر

اخبار کیش (مهار نا آرامی های اخیر سیلی دیگری بر آمریکا بود)

اخبار کیش مملو از اطلاعات بسیاری است که در این متن به بیان آنها می پردازیم ، مخاطبینی که علاقه بسیاری به اطلاع داشتن از اخبار کیش دارند میتوانند از اخبار ماهیانه اطلاع پیداکنند .

بیش از یک میلیارد سهام در تالار بورس کیش خرید و فروش شد

در یک هفته کاری منتهی به ۲۰ دی ماه ۹۶، تعداد یک میلیارد و ۳۱ میلیون سهم به ارزش ۴ هزار و ۱۶ میلیارد ریال در تالار بورس کیش خرید و فروش گردید ؛ به گزارش روز شنبه ایرنا از مجموع معاملات انجام شده تالار بورس اوراق بهادار کیش در هفته جاری ۲۶ درصد مربوط به خرید و مابقی مربوط به فروش بوده است.
در آخرین روز کاری بورس هفته گذشته (چهارشنبه) نیز تعداد ۱۳۶ میلیون و ۵۹۳ هزار سهم به ارزش ۳۶۶ میلیارد و ۶۱ میلیون ریال خرید و فروش شد که ۵۳ درصد معاملات مربوط به خرید و ۴۷ درصد آن مربوط به فروش بود.

امام جمعه قشم: مهار نا آرامی های اخیر سیلی دیگری بر آمریکا بود ، آمریکا با هیمنه پوشالی خود بارها از انقلاب اسلامی سیلی خورده است و آخرین آن مهار و پایان یافتن نا آرامی های اخیر است.

حجت الاسلام رضا جوکار در خطبه های نمازجمعه این هفته قشم بیان داشت : آمریکا در این ناآرامی ها با طراحی ، برنامه ریزی و حمایت رسمی سعی داشت این فتنه را شعله ور کند، اما مردم ایران نشان دادند که هر کس را که نیت شومی نسبت به انقلاب و نظام اسلامی داشته باشد، نابود می کنند.
ایشان اضافه کرد :موضع مردم ایران این است که انتقادها، اعتراض ها و مطالبه هایی نسبت به وضع کنونی وجود دارد، اما آن ها در حمایت از نظام، ولایت فقیه، خون شهدا و دستاوردهای کشور ایستادگی می کنند  ؛ دو هفته پیش پس از اعتراض مال باختگان به چند موسسه مالی و اعتباری و نیز گرانی برخی اقلام اقتصادی ، گروهی فرصت طلب بر موج این نا آرامی ها سوار شده و دست به اغتشاش هایی در خیابان ها زدند که در پی آن تخریب اموال عمومی و در مواردی حتی کشته شدن چند نفر از هموطنانمان گزارش شد.

شکست در نشست شورای امنیت، سیلی خدا بر آمریکا بود

جوکاربیان داشت : آمریکا یک سیلی هم از خدا دریافت کرد و آن در جریان نشست شورای امنیت بود که قصد داشت ناآرامی ها در ایران را مخل امنیت منطقه نشان دهد، اما روسیه و برخی کشورهای دیگر خود آمریکا را عامل نا امنی در منطقه قلمداد کردند و آن نشست به نتیجه نرسید.
شورای امنیت سازمان ملل متحد روز جمعه پانزدهم دی ماه به‌ درخواست آمریکا برای بررسی ناآرامی های اخیر در ایران نشست فوق العاده تشکیل داد که در این نشست ۱۰ کشور چین، فرانسه، بولیوی، روسیه، ساحل عاج، گینه، اتیوپی، قزاقستان، لهستان و سوئد از جمهوری اسلامی ایران حمایت کردند ؛ این نشست بدون هیچ نتیجه‌ای به کار خود پایان داد و موضوع داخلی ایران بی‌ ارتباط با امنیت منطقه‌ای یا بین‌المللی شناخته شد ؛ شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان واقع است ؛ به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمود افشاردوست درباره سفر روز گذشته خود به جزیره کیش و هماهنگی‌های بعمل آمده برای برگزاری تور جهانی سه ستاره کیش گفت: روز پرکاری در کیش داشتیم و به محض ورود به فرودگاه کیش راهی دفتر بهرام افشارزاده، دبیر شورای ورزش و تربیت بدنی سازمان منطقه آزاد کیش شدیم و در ادامه مذاکرات تهران جلسه‌ای با وی داشتیم.

 

 

 

 

abbasi

ارسال نظر